2016 m. gegužės 17 d., antradienis

Pleneras Slėnyje

Kviečiu registruotis į plenerą sodyboje Slėnyje (slenyje.lt), Neries ir Dūkštos santakoje, Karmazinų piliakalnio papėdėje. Pleneras vyks birželio 11 d., šeštadienį.
Programa:
11.30 val. renkamės studijoje, važiuosime savo transportu.
12.30 val. būsime Slėnyje, pasivaikščiosime prie upės, susiruošime tapybai.
13-14 val. Slėnio šeimininkės Ievos Šidlaitės pietūs iš laukinių augalų, žiedų su užkandžiais, sriuba, antru patiekalu. Degustacija, receptai.
14-17 val. akvarelių liejimas Slėnyje.
17-18 val. gėlėtas Ievos tortas, piešinių peržiūra. Norintys galės palikti savo akvareles parodai Slėnyje.
Kaina:
Suaugusiems 20 eurų už pietus, 10 eurų už pamoką (turintiems savo priemones), viso 30 eurų.
Vaikams, vykstantiems kartu su tėvais, 10 eurų už pietus, 7.50 euro už pamoką (turintiems savo priemones), viso 17.50 euro.
Taip pat Slėnyje pirksime Neries regioninio parko bilietus po 1 eurą.
Norintys dalyvauti rašykite į akvarelesmokykla@gmail.com. Pinigus reikės pervesti iš anksto registruojantis iki birželio 1 d. Vietų skaičius ribotas.